top of page

Group

Public·7 members

Onlayn Domino Oyunu: Sizin Üçün Ən Uyğun Oyun Rejimini Seçin


Domino, 28 adet (kart,pul, domino gibi adlar verilmiş) özel dikdörtgen yassı taş içeren seti ile kare tabanlı bir oyundur. Her taşın 0 ile 6 arasında farklı sayılara sahip iki yüzü vardır. Oyunun amacı elinizde olan tüm taşları rakiplerinizden önce masaya yerleştirebilmektir.


Bu proses domino oyun online çıxdı və siz pulsuz üçün oynamaq üçün bir şirkət qurmaq bilməz. Həmişə olduğu kimi, orijinal qaydaları saxlamaq və siz mütləq tanıyacaqsınız. Point uyğun ki, chip təkrar əvəz. Qalib kostyum son sümük qoymaq biridir. Biz bir mühüm, sərfəli birləşməsi əldən qayğı zəiflətmək bilməz, baxmayaraq ki, hər şey, daha uğurlar əsaslanır.
onlayn domino oyunuBurada karşınıza CHOOSE NICKNAME penceresi geliyor. Text kutusuna bir isim yazıp OK butonuna tıklayın. Sonra karşınıza MATCH LIST penceresi geliyor. OUICK MATCH seçeneğiyle rastgele bir maça başlayın. CREATE MATCH butonuna tıklayarak kendinize bir oda oluşturun. Bu odaya isim ve şifre belirleyip tanıdığınız birisini odaya davet edip online domino oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer bir arkadaşınız size şifre verip sizi kendi odasına davet ederse MATCH LIST penceresine gelmeniz gerekiyor. Bu pencerede arkadaşınızın odası listede görünüyor. Odayı tıkladınızda sizden şifre istiyor. Arkadaşınızdan aldığınız şifreyi girerek domino oynamaya başlayın.


Menü sayfasında sol tarafta ise üzerinde bilgisayar resmi bulunan PLAY butonuna tıkladığınızda 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik seçenekleri çıkıyor. Sonraki sayfada ise oyunu bitiş skorunu seçiyorsunuz. Bu skorlar 100, 150 ve 200 rakamlarından oluşuyor. Her oyuncunun tahtasına 7'şer tane taş diziliyor. Tahtasındaki taşları ilk biten taraf mücadeleyi kazanıyor. Kaybeden tarafın tahtasında kalan taşların sayısı kadar puan kazanıyorsunuz. Bu şekilde hedeflenen sayıya ulaşarak maçı kazanın.


Online Domino, karşımıza çıkan rakipler ile domino oynayabileceğimiz eğlenceli bir online oyun. Oyunda karşımıza rakipler çıkıyor. Bu rakipler ile domino oynayabiliyoruz. Karşımıza çıkan domino taşlarının üzerindeki sayılara göre alana yerleştiriyoruz. Rakibimiz de alana buna göre taşlar koyuyor ve mümkün olduğunca en kısa sürede elimizdeki bütün taşları alana koyarak domino yapmaya ve maçları kazanmaya çalışıyoruz. Maçları kazanarak yeni rakipler ile karşı karşıya geliyor ve oyuna devam ediyoruz. Online Domino biz çocuk oyunu sevenler için düşünülerek hazırlanmış eğlenceli bir online oyun olarak karşımıza çıkmış durumda.


  • Group Page: Groups_SingleGroup
    bottom of page